• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?

W jaki sposób można bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem może zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją małżonką rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić dużo interesujących alternatyw, ale jeżeli chcemy sprawić wielką niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem jest chociażby wycieczka zagraniczna. Ogólnie jest dużo ładnych miejsc na Starym Kontynencie – Nicea, Barcelona, Siena, Dubrovnik albo choćby Brugia.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są niewątpliwie samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie zapewniają dla nas wygody, w szczególności mowa o nogach, ale jeżeli w samą porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy około 200-400 zł. Można taniej, można również drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest położone lotnisko. Np. warszawskie Okęcie jest zlokalizowane dosyć blisko centrum, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, iż transport z i na lotnisko jest tani. Jednak już w przypadku takiego Paryża mówimy o dużo większych odległościach i kosztach.
Podróżowanie na własną rękę ma dużo zalet, ale może warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich dużo działa w naszych miastach? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania różnych okazji turystycznych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące całkiem spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, iż kiedy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy jakieś przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie polecimy. Choć pewnie dla wielu osób tego typu niespodzianka to niemała frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie możemy zapomnieć!

Categories: Turystyka

Comments are closed.